everybody
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
everybody

relatii, cunostinte, prietenii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ne-am regasit ?

In jos 
+5
pash-nicu
sandro
14dincarti
g_sand
Admin
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Mira

Mira


Mesaje : 120
Data de înscriere : 06/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Olteanca

Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 8:52 pm

Vezi ca-ti...filosofai...pe topicu' alalalt. Fii vigilenta, madam!

Cu chef de joaca,

Mira
Sus In jos
M

M


Mesaje : 38
Data de înscriere : 10/09/2009

Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 9:18 pm

Priceput, madam! Filozofu' are spiritu' treaz ! Daaa! Stiiiim !
Vezi ca nu pricepusi Wink : eu ziceam de trezit Filozof cu dat de stire... sa-i vaz eu lui, aci, semnatura inconfundabila Wink .

Desi pretuit / apreciat, fara dor de Filozof,
M.
Sus In jos
Mira

Mira


Mesaje : 120
Data de înscriere : 06/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Olteanca

Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 3:27 am

Fata, io pricep orice...ca-s priceputa, ma-ntelegi...da' la Filosof n-am ce face, ca omu-i jurat sa nu mai "semneze" decat catre anumiti "andrisanti". Cool

Fara filosofii da' cu spiritu' treaz,

Mira
Sus In jos
14dincarti




Mesaje : 7
Data de înscriere : 06/08/2009
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: e spiritu...   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 8:50 am

inteleg ca pe aici nu mai e loc si pt. mine..nici macar la un bilet in picioare.
Desi e aproape 4 a.m. cand scriu tot am intrat sa vad ce mai faceti si cum mai stati cu 'e spiritu', chiar si fara 'sanctum'.
Va las, va pup..indiferent de alea, alea...
K (popa Filozofu' sau Filfizonu'?)
Sus In jos
Mira

Mira


Mesaje : 120
Data de înscriere : 06/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Olteanca

Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 2:15 pm

Da' ce-am facut???

N-ai vazut bre ca-ti pregatisem loja...si alea-alea...acu' pleci?
'R-ar mama minunii ei de viata, cum zic io ca-s priceputa...si nu ma-ntelege nimeni...

Stai colea la o sueta, poftim si cafeaua...cu "fumurile" te descurci singur ca nu-ti stiu stilu' (sau marca, ma rog...)

Et fiat lux?

Mira
Sus In jos
14dincarti




Mesaje : 7
Data de înscriere : 06/08/2009
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 7:38 pm

Hei...a fost doar o observatie.
Cum sa refuz eu invitatia la o cafea si mai ales din partea unei doamne pricepute, indiferent cine ar fi.
Nu mai stiam nimic despre voi..la un moment dat ne stranseseram cativa, dar vad ca majoritatea au zis pass.
Poate au prins perechi castigatoare si s-au retras sa savureze in doi frumusetea si placerea relaxarii spirituale si fizice prin sex tantric.
Multumesc de cafea Mira..vad ca M a dat teapa (nu le-am numarat, dar nu cred ca-i a 3a)...sau s-o fi dus sa afle raspunsul daca mai poate iubi.
Vin cu placere cand ma mai inviti. Inclusiv la una de seara, cu sau fara drum..

K(de obicei)
Sus In jos
Mira

Mira


Mesaje : 120
Data de înscriere : 06/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Olteanca

Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 08, 2010 5:01 am

Care mai doriti, care mai poftiti, care mai iubiti...? Very Happy

Iaca imi fac aparitia cu fuste crete si ras de tiganca tanara sticlindu-si ochii intr-un brat de flori Very Happy

Insir cartile (or fi 14???) si dau sa va ghicesc de dragoste, de neuitare, de noroc, de fericire batuta-n frunte cu crengi de busuioc verde...

Hai, gata, zvarliti hartiile si lasati-le pacatelor de birouri imbacsite...afar' cu voi, la umblatura, ca s-au umplut strazile de femei cochete si-au innebunit teii... Mai stati? Eeee...pai sa iau doi stropi de roua si-o seara calda, sa va descant de tinerete nazdravana!

Doamneee...ce sminteala frumoasa e vara asta, si cum imi vine mie sa-mi zornai bratarile de bucurie in fiecare zi! Very Happy


Cu ghiocul in poala,

Mira
Sus In jos
14dincarti




Mesaje : 7
Data de înscriere : 06/08/2009
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: din ciclul...semestriale   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 2:05 am

Cioc, cioc, cioc...la poarta-n casa

M-am tot uitat de asta vara, periodic, pe aici..dupa everybody. In loc de asta..nobody.
M-am gandit ca o fi un forum de cupluri si nu m-am prins..poate ca v-ati maritat, respectiv insurat, sau gasit jumatatile ratacite prin criza..sau lehamite.
Anyway...am sters praful, am udat florile, am uns balamalele si aranjat mezamplasul pe masa..cine stie..o mai nimeri careva pe aici.
Se apropie noptile lungi de iarna si va veti fi plictisit de colondat, indragostit, iubit, suferit, vazut, placut, castigat, pierdut, vorbit, ascultat..
Dar ce zic eu aici? Sad ... vise si povesti de toamna - iarna

K..de pica fara tronc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ne-am regasit ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ne-am regasit ?
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
everybody :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: