everybody
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
everybody

relatii, cunostinte, prietenii
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ne-am regasit ?

In jos 
+5
pash-nicu
sandro
14dincarti
g_sand
Admin
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 35
Data de înscriere : 05/08/2009

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 4:11 am

Ia...va faceti de cap ???

Oak, pasnicu' nostru nu-i Sorin, garantez... I love you

Alexooooo...care e faza cu Cadrele si maritisu' ?
Sus In jos
https://everybody.forumgratuit.ro
Oak

Oak


Mesaje : 36
Data de înscriere : 21/08/2009
Varsta : 54
Localizare : Ineu

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 4:14 am

No iara plang.....mormolocul meu nu-i......tastatura imi joaca feste fest.......pffffffffffff ce viata grea Crying or Very sad Mad
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 35
Data de înscriere : 05/08/2009

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 4:28 am

Broscuto...hai, nu plange, te rog eu...

Iaca mormolocul iti transmite numa' ganduri bune Smile

Si o ditamai imbratisarea de la mine, evident !!!
Sus In jos
https://everybody.forumgratuit.ro
Alexa

Alexa


Mesaje : 88
Data de înscriere : 05/08/2009
Localizare : ROMANIA

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 4:58 am

Stttt!!!..te simti de la cadre , Miruna?
A... " o cadra" de femeie in mod sigur esti, ca nu suspina, " omul" dupa oricine
Pasnicule.. nu ne fierbe, da-ne elemente ajutatoare de ...identificare Shocked

Miauuuu Rolling Eyes
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 35
Data de înscriere : 05/08/2009

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 6:17 am

Alexo, eu in mod normal ma simt...ca doar n-oi fi...ma-ntelegi.... Very Happy

Da' acuma intrebam ce e cu maritisul, adica cine...

A? E secret ?
Sus In jos
https://everybody.forumgratuit.ro
g_sand

g_sand


Mesaje : 57
Data de înscriere : 05/08/2009
Varsta : 56
Localizare : Busteni

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 7:04 am

Ha, ha, ha... fetelor, nu va recunosc... ( te pup, Alexa, draga!). Ptiu ce tarasenie! Miro, mama... plecasi cu prastia cam goala, macar niste "petricele" de luai cu tine, da' las' c-am sosit io cu... bolovanu'. Very Happy
Daca omu' spune ca "nu ne-a intalnit", ca "nu e vinovat", apai io-l cred pe cuvant, c-asa-s de fel, inca mai cred in oameni; de-o fi sa ma insel - si n-ar fi prima data Very Happy - om mai vedea. (Dar daca - ssstttttt - puneti de vreo ancheta, as vrea sa stau in capul mesei...) Very Happy

Pash-nicu-le, bine-ai venit! si nu te lua dupa zvonuri... suntem normali-normali, parol! presupun ca si mata, la fel... dovada c-ai intrat in hora noastra... Smile)))))

In limitele normalitatii,
(hihihi...)
Chris
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 35
Data de înscriere : 05/08/2009

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 2:43 pm

Crisso, cand oi fi tu normala - normala, inseamna ca s-a oprit pamantu' in loc !

Ia la ele...tu-mi spui ca am prastie fara chietre, ailalta bate campii cu maritisu'....

Nu mai exista pic de respect pe lumea asta ! Evil or Very Mad

Indignata,

Mira
Sus In jos
https://everybody.forumgratuit.ro
Oak

Oak


Mesaje : 36
Data de înscriere : 21/08/2009
Varsta : 54
Localizare : Ineu

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 3:41 pm

Pana una alta e bine.....Pasnicul e pasnic(ori cine ar fi),Mira pleaca la batalie fara munitie(deci pasnica si ea).....Alexa miauna dar gherutele nu le-a scos(inca)....Chris e Chris.......pana si eu parca am gura ceva mai mica.

E bine in lume..........pffffffffff ce bine eeeeeeeeeeeee cheers cheers cheers


Va servesc ceva pt butoiul cu melancolie......sa vedem cine mai iubeste pe lumea asta tongue


Sus In jos
g_sand

g_sand


Mesaje : 57
Data de înscriere : 05/08/2009
Varsta : 56
Localizare : Busteni

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 4:56 pm

EU! Eu iubesc! si stii de ce? Pentru ca... "Chris e Chris"... Smile))

Ea, aceeasi,
Chris Razz
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 35
Data de înscriere : 05/08/2009

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 7:43 pm

Ma...si eu.... Very Happy
Sus In jos
https://everybody.forumgratuit.ro
pash-nicu

pash-nicu


Mesaje : 41
Data de înscriere : 17/08/2009
Localizare : Sinaia

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 10:17 pm

In sfarsit imi acorda credit cineva . bounce
Multumesc Chris , promit ca nu te voi uita niciodata si vad ca nu sunt singurul , asta inseamna ca tu ai potential surioara , iar noi sa ne asezam (din nou) , respectuosi , ca pe vremuri ,la coada de trista amintire . Crying or Very sad
In rest , vad ca vinul curge , lautarii isi incordeaza cobzele , iubirea si-a facut cuib in inimile Voastre ....ce mai , “...in padurea verde , veselia-i mare...”
Iar pentru Matale , Alteta (Admin)istrativa , nu iti apleca auzul la prea obraznicii supusi . Trage chipiul strengareste , pe dreapta , ca de stanga suntem satui (si de dreapta?!confused ) , tuguiaza-ti buzele si lasa sa-ti scape printre ele : RE,RE,LA,SOL,FA,SOL,SOL,LA,SOL,FA,MI...RE,RE,LA,SOL,FA,SOL,SOL,LA.....
Pietrele , sau bolovanii...doar la vremuri de restriste , care inca nu au inceput sa-si arate coltii .
https://www.youtube.com/watch?v=SSDQSqe6T_E

In rest , numai de bine !

Broscuta OAC , scuze ca am uitat sa te salut , promit ca data viitoare sa te sarut , ca cine stie ce printesa zace ascunsa sub pielea-ti verde ....si-i pacat s-o "cuprinda" somnul , cel rau , inainte sa se bucure si ea de , alea , alea....

Aleeeexaaaaa !!!!!!!!!! .......deliciaose matzele tale , dar multe dintre ele ...latra Very Happy (travestiti peste tot dom'le!)
Sus In jos
Oak

Oak


Mesaje : 36
Data de înscriere : 21/08/2009
Varsta : 54
Localizare : Ineu

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 11:15 pm

Salve si tie Nicule......incantata ca esti cu adevarat pasnic cheers ......apropos........nu ti-e teama intre atatea fete?

affraid stii?..........Sarah Jessica Parker are o vb de duh "Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el.".....ai mare grija.....Mira nu s-a gandit sa aduca aici si un pompier

lol!
Sus In jos
Alexa

Alexa


Mesaje : 88
Data de înscriere : 05/08/2009
Localizare : ROMANIA

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 1:24 am

Pasnicule! de unde stii bre ca am mai multe mate ... nu-mi place aprecierea matale ,. trebuie sa-ti revizuiersti vocabularul . Stii . eu vin de la o perecere... de " lei" asa ca nu ma enerva.... la naiba
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 35
Data de înscriere : 05/08/2009

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 2:13 am

Ce drac e zapaceala asta aici ?

De un' sa scot pompier acuma ?

Nicule, stai fratello linistit, ca si eu te cred...pan' la proba contrarie... Very Happy .
N-am spus al'ceva decat ca ne amintesti de oarecine...pricepusi ?

Da' "oarecinele" ala nu-i individu' la care se gandise Oak, intrucat pentru ala garantez eu personal ca n-a intrat aici vreodata, si nici n-o s-o faca, cel putin pana pe 1 septembrie.

"Pretenii" stiu de ce... Very Happy
Sus In jos
https://everybody.forumgratuit.ro
pash-nicu

pash-nicu


Mesaje : 41
Data de înscriere : 17/08/2009
Localizare : Sinaia

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 3:38 am

Nu mi-e frica , broscuto ! Cel putin , asa imi place sa cred .
Cat despre prietena noastra , Jesica aia si mai nu stiu cum , daca ne uitam la filmografie (Sex and the city , Life without "Dick"...) , cred ca i-a placut sa se joace mai mult cu altceva , nu de-a piromana.
Am zis?!
Pash-nicu
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 35
Data de înscriere : 05/08/2009

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 3:56 am

Ia lamureste-ne concret...de-a ce i-a placut sa se joace ? Very Happy

Te tine....? Cool
Sus In jos
https://everybody.forumgratuit.ro
pash-nicu

pash-nicu


Mesaje : 41
Data de înscriere : 17/08/2009
Localizare : Sinaia

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 4:01 am

Alexa draga , No nu ma refeream la distinsele mate pe care le-ai umplut matale , la petrecerea de (ale)lei , azi , ci la matzele , pisicile , pe care mi le pusei in plic cu videoclipu' ala de ici
https://www.youtube.com/watch?v=rj3dnm4ffsQ
Daca il urmaresti nitel....poate iti trece supararea , odata cu celelalte efecte .
S-avem pardon ! Miau !
Pash-nicu( drunken tocmai am ras si eu o bere , sa ne acordam cat de cat)
Sus In jos
pash-nicu

pash-nicu


Mesaje : 41
Data de înscriere : 17/08/2009
Localizare : Sinaia

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 4:05 am

Ma...eu cred ca de-a "tara , tara vrem ostasi" , sau , ma rog , chestii d-alea ....stii tu...
Da eu nu ma bag , treaba ei....
Sus In jos
pash-nicu

pash-nicu


Mesaje : 41
Data de înscriere : 17/08/2009
Localizare : Sinaia

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 4:10 am

Alexa , revin cu mai multe detali referitoare la confuzie:
Cica merge o data un moldovean sa se spovedeasca. Popa il intreba cu ce a pacatuit. Moldoveanul ii raspunde:
- Domn’ parinte, am fu*ut pisica.
Parintele ii spune uimit:
- Nu-i nimic fiule, Dumnezeu iarta, dar ia spune-mi si mie cum a fost?
- Minunat, parinte!
A doua zi se intalneste moldoveanul cu popa care era tot zgariat pe fata.
Intreaba moldoveanul:
- Ce ati patit, parinte?
Popa raspunde:
- Am incercat si io cu pisica sa vad cum e…
La care moldoveanul uimit ii replica:
- Dom’ parinte, da’ io n-am zis ca am f***t matza, ci pi Sica, cumnata-mea!
Sus In jos
Alexa

Alexa


Mesaje : 88
Data de înscriere : 05/08/2009
Localizare : ROMANIA

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 6:00 am

Mda, unde dai si unde crapa. Uitai bre de pisicile care ...latra. Da stii cum e , chelul isi pune mana-n cap. Io care am acasa vreo 3 pisici ma simtii atacata No
Promit sa fiu atenta la diacritice, sa nu mai ai matale motiv de " misto"
Supararea o sa-mi treaca dupa ce mai razi o bere pt " leul" ce l-am serbat azi... cu vecinii de la blok

https://www.youtube.com/watch?v=QTQPzijXJU8
Very Happy

Miro, parca aveai alta treaba azi? stilist, alea ,alea
Rolling Eyes
Sus In jos
Oak

Oak


Mesaje : 36
Data de înscriere : 21/08/2009
Varsta : 54
Localizare : Ineu

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 3:06 pm

Pffffffffffffffffff,pe cand se incinge atmosfera eu tre sa plec si pierd frumusete de distractie Evil or Very Mad

Nu ma gandeam la nimeni Mira.....compatimeam doar chatul .......un eventual incediu sunny ......pompier nu e...... No



Cine vine in Septembrie?Question

lol! Acum imi dau seama.....am ales gresit citatul....dadui apa la moara pasnicului.....acu o vrea sa ne jucam si noi cu el "tara,tara vremostasi" affraid affraid affraid lol!
....sau....poate el prefera altceva


Basketball
.....na ca o iau razna si n-am baut nici macar o bere drunken
Sus In jos
pash-nicu

pash-nicu


Mesaje : 41
Data de înscriere : 17/08/2009
Localizare : Sinaia

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 6:54 pm

Nuuuu broscuta mica !
Stai linistita , chiar nu vreau . Si nu pentru ca imi displac "jocurile de societate" , dar m-am bagat aici .....E , asta e , oare de ce am facut-o ? Na ca m-am sclerozat , dar imi amintesc eu pe parcurs si te anunt.
Sa-ti fie drumul lin ca apa !
Pash-nicu
Sus In jos
Oak

Oak


Mesaje : 36
Data de înscriere : 21/08/2009
Varsta : 54
Localizare : Ineu

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 7:36 pm

A 3-a zi dupa scriptura il vad si eu pe BIG K........muaaaaaaaaaaaaaaaaaaah Kaline.......nu s-au ros inca rotile rolelor tale? tongue
Scuze ca nu bagai de sama sa esti si tu aici......si da un pupic pana nu oracai la tine! cheers lol!
Sus In jos
Oak

Oak


Mesaje : 36
Data de înscriere : 21/08/2009
Varsta : 54
Localizare : Ineu

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 7:37 pm

Nea Nicule sa nu uiti sa anunti.......n-as mai putea dormi noaptea .
Si daca preferi sa jucam o tabla io ma bag........si te bat de te usc lol!
Sus In jos
Alexa

Alexa


Mesaje : 88
Data de înscriere : 05/08/2009
Localizare : ROMANIA

Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 7:44 pm

Nu, oak, K , nu poate fi Kalin.
Incurcasi daunazi....Pasnicul... cu Sorin, de-i sari capacele Mirei. Or fi ei olteni dar diferiti Very Happy

Atentie la neatentie Shocked
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ne-am regasit ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ne-am regasit ?   Ne-am regasit ? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ne-am regasit ?
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
everybody :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: